Arego
kw:!support_us

Styret

Styreleiar: Jon Eirik Kvalnes

Kontaktperson for troppsturn
e-post: jon.eirik.kvalnes@stord.kommune.no

Nestleiar : Thomas Dahl
e-post: thomas.dahl@kvaerner.com

Kasserar : Kjartan Grov

Kontaktperson for Foreldre/barn
e-post: kjartangrov@gmail.com

Skrivar : Synnøve Koløen
e-post: synnove.stautland.koloen@stord.kommune.no

Styremedlem : Jan Roar Hovland

Hall/kompetanseansvarleg
e-post: jan.roar@hovlandtelecom.no

Styremedlem : Andrè Skjønberg

Kontaktperson for konkurranseturn
e-post: andreskj76@gmail.com

Styremedlem :Tora Haslum Myklebust

Kontaktperson for ordinære turngrupper 1.-10.klasse
e-post: tora.haslum.myklebust@applyleirvik.no

Styremedlem: Nina Aalvik

Ungdomsrepresentant
e-post:Aalvik_99@hotmail.com

Vara: Sigfred Framnes

Kontaktperson for turngrupper vaksne
e-post: sigfred.framnes@fylkesnesbil.no

Kontakt
Kalendar