Trenaroversikt og treningstider Stord IL turngruppa 2023/2024
Parti | Hovudtrenar | Treningstid |
Herre mosjon Vikahaugane | Kristian Lunde | Måndag 20-21 Onsdag 20-21 |
Herre mosjon Hystad skule | Lars Mugaas | Måndag 21-22 Torsdag 21-22 |
Aerobic Vikahaugane |
Aslaug Grov Almås |
Måndag 19-20 Onsdag 19-20 |
Jenter turn 1.klasse |
Marielle F Kvalnes |
Måndag 16:00-17:00 |
Jenter turn 2.klasse |
Marielle F Kvalnes | Måndag 17:00-18:00 |
Jenter turn 3.klasse |
Jon Eirik Kvalnes |
Tysdag 16:00-17:00 |
Jenter turn 4.klasse |
Marielle F Kvalnes | Tysdag 17:00-18:00 |
Gutar turn 1.-2.klasse |
Ida Synnøve Flatås Kvalnes |
Torsdag 16:00-17:00 |
Gutar turn 3.-4.klasse | Ida Synnøve Flatås Kvalnes | Torsdag 17:00-18:00 |
Jenter/gutar tumbling/trampett 5.klasse | Haldis Espeland | Onsdag 16:00-17:00 |
Jenter/gutar tumbling/trampett 6.klasse | Haldis Espeland | Onsdag 17:00-18:00 |
Jenter/gutar tumbling/trampett 7.klasse |
Ida Synnøve F Kvalnes |
Onsdag 18:00-19:00 |
Jenter/gutar tumbling/trampett 8.-10.klasse | Ida Synnøve F Kvalnes | Onsdag 19:00-20:15 |
Troppsturn rekrutt
* Treningstid kan variere |
Lars Aasheim
Marielle F Kvalnes |
Måndag 18:00-19:30 Tysdag 18:00-19:30 Torsdag 19:30-21:00 |
Troppsturn junior/senior
|
Lars Aasheim Marielle F Kvalnes |
Måndag 18:00-19:30 Tysdag 18:00-19:30 Torsdag 19:30-21:00 Søndag 17:00-20:00 |
Apparatturn aspirant/rekrutt/junior * Treningstid kan variere |
Madeleine Børsheim Mari Hillestad Aas |
Torsdag 17:30-19:00 |
Foreldre/barn 3-4 år Leirvik skule |
Malene Aasheim |
Torsdag 16:00-17:00 |
Foreldre/barn 5 år Langeland skule | Linda Lundås Skjelbred m.fl. | Tysdag 18:00-19:00 |
Foreldre/barn 5 år Hystad skule | Celina Solend | Tysdag 17:00-18:00 |
Foreldre/barn 5 år Leirvik skule | Lars Hetleflåt m.fl. | Måndag 17:00-18:00 |
Foreldre/barn 3-4 år Langeland skule | Caroline Wolff | Tysdag 17:00-18:00 |
Foreldre/barn 3-4 år Hystad skule | Jens V Nesse m.fl. | Onsdag 17:00-18:00 |
Allidrett f.2018 | Joachim Borchgrenvik | Torsdag 17:00-18:00 |